yapinet

YAPINET Manisa ve çevresine inşaat malzemelerinin toptan ve parekende olarak satışı pazarlaması ve aynı zamanda uygulaması konusunda hizmet verebilmek için 2000 yılında Manisa'nın ilk “Yapı Marketi” olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri belirlemiş olduğu ilkeler ve prensipler doğrultusunda doğru ve emin adımlarla ilerlemekte, hedefini yüksek tutmakta, gelişerek değişmekte ve büyümektedir. Sektöründe sağlamış olduğu başarılarından dolayı örnek gösterilen bir firma haline gelmiştir.

Türkiye'de ve dünyada inşaat sektörünün önde gelen ve kalitesini uluslar alanda ispatlamış 50'den fazla büyük üretici firmanın bayiliklerini yapmakla beraber 30.000 kalem malzeme çeşitliliğine ve onlarca elemana sahiptir.

Güçlü ve güvenilir yapısı, kurumsal kimliği, organizasyonunda bulunan mimar mühendis ve teknikerlerden oluşan teknik kadrosu, konusunda tecrübeli ve eğitimli personeli, müşteri odaklı yaklaşımı ve rekabetçi fiyat politikaları ile yıllardır hizmet vermektedir.

Çatıdan cepheye, izolasyondan dekorasyona, komple akıllı bina çözümlerinden iç mimariye kadar ince inşaat işlerine ait her türlü tasarım ve uygulamayı uzman kadrosuyla başarıyla yürütmektedir.

Yapınet müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sorumluluk bilinci ile yaptığı uygulamanın, sattığı malın her zaman arkasında durmakta ve hizmet anlayışının sürekli aynı kalitede olması gerektiğini düşünerek garantilerini vermektedir.

Yapınet yapmış olduğu uygulamalarla ve gerçekleştirmiş olduğu satış ciroları ile Türkiye çapında verilmekte olan ödüllere layık görülmektedir.